Hakkımızda

Hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz o günü en özel anlarla yaşamak ve İstanbul’un En deneyimli ekibinin Tecrübesiyle sorunsuz geçirmek, yıllar sonra da tekrar o anı yaşıyormuş gibi hatırlamak için GARDEN Düğün Salonu’nda her detayın özenle düşünüldüğü masal gibi bir düğün sizleri bekliyor... Hayatınızın bu en özel anını sizin için unutulmaz bir peri masalına dönüştürüyoruz. Bu anı ölümsüz kılmak için her detayı biz sizin için düşünüyoruz. İşinde uzman ekibimiz sizin için önceden her detayı kusursuz hala getiriyor. Size ise sadece “EVET” demek kalıyor. Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel hizmetimizle farkımızı hissedeceksiniz.

Düğününüzü En ince detayına kadar planlamak bizim işimiz. Siz Bütçenizi Belirleyin biz düğününüzü size en uygun bütçe ile en Mükemmel Hale getirelim. GARDEN Düğün salonu’nda 100 kişiden başlayıp 1000 kişiye kadar nişan ,düğün, sünnet , nikah, davet, kına, kokteyl, islami Düğün, iftar yemekleri, yemekli Düğün, pastalı Düğün organizasyonlarınızda veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet, seminer, konferanslarınızda en üstün hizmet anlayışıyla Emrinizde.

Fiyatlarımız hazırlarken mümkün olduğunca sizin için ekonomik olması için her şeyi dahil edip full paket vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimize düğün salonu nun fiyatı uygun, ekonomikliği yanı sıra müşterilerimizin ödeyecekleri rakamı bilip ekstra başka bir ödeme yapması gerekmiyor.

Biz sizin için Düşünürüz Size ise Sadece” EVET” demek Kalır

• Ulaşım açısından Bağcılar belediyesine, İskiye, Türk telekoma yürüme mesafesinde olduğu için
• Trafiğin yoğun olmadığı bir bölge olduğu için
• Düğün organizasyonlarının aileler tarafındaki sıkıntıları iyi analiz edip sizleri bu sıkıntıdan kurtarmayı ilke edindiği için.
• Gerek teknik gerek personel gerek gıda konusunda her zaman en iyiyi tercih ettiği için
• Sınıfının en iyilerinden, en kalitelisinden olduğu için
• 20 Yılı Aşan Hizmet süresiyle kulvarında tek olma özelliğini gösteren GARDEN Düğün Salonu. Evlendirdiği Çiftlerin çocuklarını evlendirme gibi bir Onur’a sahiptir